MS20BNW03
NKK SwitchesNKK Switches
MS20BNW03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS20BNW03
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SP3T 6A 125V
Ngā Rauemi: MS20BNW03.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS20BNW03
Tau Wae MS20BNW03 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SP3T 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22470 pcs Pepa Raraunga MS20BNW03.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 3.50mm Whakawhiti Mahinga On-On-On
Raupapa MS Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MS20BNW03-RO
MS20BNW03-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Jumper needed to achieve triple throw Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SP3T Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga SP3T
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Ngā Hua e hāngai ana
MS20AW
MS20AW
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPST-NO 20A PVC
I roto i te taonga: 1557 pcs
Tikiake: MS20AW.pdf
RFQ
MS20BSG30
MS20BSG30
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 11161 pcs
Tikiake: MS20BSG30.pdf
RFQ
MS20BFW01
MS20BFW01
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP3T 6A 125V
Tikiake: MS20BFW01.pdf
MS20BW
MS20BW
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPST-NC 20A PVC
Tikiake: MS20BW.pdf
MS20AU
MS20AU
Tikiake: MS20AU.pdf
MS20C
MS20C
Whakaahuatanga: SPCO, 20AMP SWITCH, 5M PVC 3-COR
Tikiake: MS20C.pdf
MS20BU
MS20BU
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: MS20BU.pdf
MS20ASW30
MS20ASW30