MS20BSG30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS20BSG30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V
Ngā Rauemi: MS20BSG30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS20BSG30
Tau Wae MS20BSG30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11161 pcs Pepa Raraunga MS20BSG30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 3.50mm
Whakawhiti Mahinga On-On-On Raupapa MS
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SP3T Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga SP3T Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPST-NC 20A PVC
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: MS20BU.pdf
RFQ
MS20BW
MS20BW
Kaihanga: Cynergy3