MS20BSG40
NKK SwitchesNKK Switches
MS20BSG40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS20BSG40
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V
Ngā Rauemi: MS20BSG40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS20BSG40
Tau Wae MS20BSG40 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18399 pcs Pepa Raraunga MS20BSG40.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 3.50mm
Whakawhiti Mahinga On-On-On Raupapa MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MS20BSG40-RO
MS20BSG40-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga SP3T Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Ngā Hua e hāngai ana
MS20BW
MS20BW
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPST-NC 20A PVC
I roto i te taonga: 1447 pcs
Tikiake: MS20BW.pdf
RFQ
MS20CU
MS20CU
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPDT 20A PVC
I roto i te taonga: 1066 pcs
Tikiake: MS20CU.pdf
RFQ
MS20BFW01
MS20BFW01
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP3T 6A 125V
Tikiake: MS20BFW01.pdf
MS20BNG03
MS20BNG03
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V
Tikiake: MS20BNG03.pdf
MS20BU
MS20BU
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: MS20BU.pdf
MS20BSG30
MS20BSG30
Tikiake: MS20BSG30.pdf
MS20BSW40
MS20BSW40
Tikiake: MS20BSW40.pdf
MS20B
MS20B
Whakaahuatanga: SPNC, 20AMP SWITCH, 5M PVC 3-COR
Tikiake: MS20B.pdf
MS20C
MS20C
Whakaahuatanga: SPCO, 20AMP SWITCH, 5M PVC 3-COR
Tikiake: MS20C.pdf
MS20BNW03
MS20BNW03
Tikiake: MS20BNW03.pdf
MS20AW
MS20AW
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPST-NO 20A PVC
Tikiake: MS20AW.pdf
MS20CW
MS20CW
Tikiake: MS20CW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel