MB2085SS2W30-CC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB2085SS2W30-CC
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2085SS2W30-CC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2085SS2W30-CC
Tau Wae MB2085SS2W30-CC Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11136 pcs Pepa Raraunga MB2085SS2W30-CC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red
Momo Kaihoko Round, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MB20H90CTHE3_A/I
MB20H90CTHE3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB