MB2085SS2W30-BA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB2085SS2W30-BA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2085SS2W30-BA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2085SS2W30-BA
Tau Wae MB2085SS2W30-BA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11808 pcs Pepa Raraunga MB2085SS2W30-BA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa MB2000
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MB2085SS2W30-BA-RO
MB2085SS2W30-BA-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPDT Standard Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)