MB2085SS2W30-BC
NKK SwitchesNKK Switches
MB2085SS2W30-BC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB2085SS2W30-BC
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2085SS2W30-BC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2085SS2W30-BC
Tau Wae MB2085SS2W30-BC Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11770 pcs Pepa Raraunga MB2085SS2W30-BC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-3141
MB2085SS2W30-BC-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPDT Standard Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)