MB2085SS2W30-CB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB2085SS2W30-CB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2085SS2W30-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2085SS2W30-CB
Tau Wae MB2085SS2W30-CB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9425 pcs Pepa Raraunga MB2085SS2W30-CB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MB2085SS2W30-CB-RO
MB2085SS2W30-CB-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White
Momo Kaihoko Round, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MB2085SS2G30-CA
MB2085SS2G30-CA
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 10504 pcs
Tikiake: MB2085SS2G30-CA.pdf
RFQ
MB20H90CTHE3_A/I
MB20H90CTHE3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB
I roto i te taonga: 80102 pcs
Tikiake: MB20H90CTHE3_A/I.pdf
RFQ
MB2085SS2W30
MB2085SS2W30
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
Tikiake: MB2085SS2W30.pdf
MB20H90CTHE3_A/P
MB20H90CTHE3_A/P