FR01AR10HB
NKK SwitchesNKK Switches
FR01AR10HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01AR10HB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01AR10HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01AR10HB
Tau Wae FR01AR10HB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23895 pcs Pepa Raraunga FR01AR10HB.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te roa 0.516" (13.11mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Panel Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy