FR01AC10PB-W
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01AC10PB-W
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01AC10PB-W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01AC10PB-W
Tau Wae FR01AC10PB-W Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25746 pcs Pepa Raraunga FR01AC10PB-W.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te roa 0.516" (13.11mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 1.104" (28.05mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD Complement 10 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga BCD Complement Rauemi Ara Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Momo Kaihoko Rotary with Shaft Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR01AC10PB-W-S
FR01AC10PB-W-S
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
I roto i te taonga: 24897 pcs
Tikiake: FR01AC10PB-W-S.pdf
RFQ
FR01AC16PB-S
FR01AC16PB-S
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
I roto i te taonga: 17975 pcs
Tikiake: FR01AC16PB-S.pdf
RFQ
FR01AC10PB
FR01AC10PB