FR01AC10HB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01AC10HB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01AC10HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01AC10HB
Tau Wae FR01AC10HB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26321 pcs Pepa Raraunga FR01AC10HB.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te roa 0.516" (13.11mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD Complement 10 Position Panel Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy