FR01AC16HB-S
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01AC16HB-S
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01AC16HB-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01AC16HB-S
Tau Wae FR01AC16HB-S Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30787 pcs Pepa Raraunga FR01AC16HB-S.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa 360-3892
FR01AC16HB-S-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te roa 0.516" (13.11mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Panel Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA