FR01AR10PB-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01AR10PB-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01AR10PB-S
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01AR10PB-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01AR10PB-S
Tau Wae FR01AR10PB-S Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26089 pcs Pepa Raraunga FR01AR10PB-S.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa 360-3426
FR01AR10PB-S-ND
FR01AR10PBS
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.516" (13.11mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 1.104" (28.05mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA