PRG18BB101MB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG18BB101MB1RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRG18BB101MB1RB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 24V 21MA 0603
Ngā Rauemi: PRG18BB101MB1RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG18BB101MB1RB
Tau Wae PRG18BB101MB1RB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 24V 21MA 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275303 pcs Pepa Raraunga PRG18BB101MB1RB.pdf
Momotuhi - Max 24V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa POSISTOR®, PRG Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 100 Ohms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 490-2469-1
Tae Mahi -20°C ~ 75°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 24V 21mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 45mA Anei - Max 300mA
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 21mA Whakaaetanga UL