PRG15BC330MM1RC
Hua Hua
Tau Wae: PRG15BC330MM1RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.2A 0402
Ngā Rauemi: 1.PRG15BC330MM1RC.pdf2.PRG15BC330MM1RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG15BC330MM1RC
Tau Wae PRG15BC330MM1RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.2A 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1026444 pcs Pepa Raraunga 1.PRG15BC330MM1RC.pdf2.PRG15BC330MM1RC.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa POSISTOR®, PRG Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 33 Ohms
Ratonga - Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 38mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 73mA Anei - Max 1.2A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 38mA Whakaaetanga -