PRG15BC4R7MM1RC
Hua Hua
Tau Wae: PRG15BC4R7MM1RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT NTC THERMISTOR
Ngā Rauemi: 1.PRG15BC4R7MM1RC.pdf2.PRG15BC4R7MM1RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG15BC4R7MM1RC
Tau Wae PRG15BC4R7MM1RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga SURFACE MOUNT NTC THERMISTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 988864 pcs Pepa Raraunga 1.PRG15BC4R7MM1RC.pdf2.PRG15BC4R7MM1RC.pdf
Momotuhi - Max 9V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa POSISTOR®, PRG Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 4.7 Ohms
Ratonga - Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 9V 91mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 172mA Anei - Max 2.5A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 91mA Whakaaetanga -