PRG15BC180MM1RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRG15BC180MM1RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 47MA 0402
Ngā Rauemi: 1.PRG15BC180MM1RC.pdf2.PRG15BC180MM1RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG15BC180MM1RC
Tau Wae PRG15BC180MM1RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 47MA 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1097407 pcs Pepa Raraunga 1.PRG15BC180MM1RC.pdf2.PRG15BC180MM1RC.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa POSISTOR®, PRG Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 18 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 490-16643-2
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 47mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric) I teie nei - Te haere (Te) 98mA
Anei - Max 1.2A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 47mA