PRF15BE102RB6RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF15BE102RB6RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF15BE102RB6RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 1K OHM 50% 0402
Ngā Rauemi: PRF15BE102RB6RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF15BE102RB6RC
Tau Wae PRF15BE102RB6RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 1K OHM 50% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471445 pcs Pepa Raraunga PRF15BE102RB6RC.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Raupapa Posistor®
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 1 kOhms
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 490-12115-1 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 1 kOhms 0402 (1005 Metric)