PRF15BB103RB6RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF15BB103RB6RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF15BB103RB6RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 10K OHM 50% 0402
Ngā Rauemi: PRF15BB103RB6RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF15BB103RB6RC
Tau Wae PRF15BB103RB6RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 10K OHM 50% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 405407 pcs Pepa Raraunga PRF15BB103RB6RC.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Raupapa Posistor®
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 10 kOhms
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 490-17921-1 Tae Mahi -20°C ~ 140°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 10 kOhms 0402 (1005 Metric)