PRF15BE103RB6RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF15BE103RB6RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF15BE103RB6RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 10K OHM 0402
Ngā Rauemi: PRF15BE103RB6RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF15BE103RB6RC
Tau Wae PRF15BE103RB6RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 10K OHM 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 553646 pcs Pepa Raraunga PRF15BE103RB6RC.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Raupapa Posistor®
Te Tangata Tangata ±5°C Resistance @ 25 ° C 10 kOhms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 490-14735-2
PRF15BE103RB6RC-ND
Tae Mahi -20°C ~ 95°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 10 kOhms 0402 (1005 Metric)