PRF15AR102RB6RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF15AR102RB6RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF15AR102RB6RC
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 1K OHM 5% 0402
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF15AR102RB6RC
Tau Wae PRF15AR102RB6RC Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 1K OHM 5% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 640786 pcs Pepa Raraunga
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Raupapa -
Te Tangata Tangata ±5% Resistance @ 25 ° C 1 kOhms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 160°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 1 kOhms 0402 (1005 Metric)