APTGT150A120D1G
Hua Hua
Tau Wae: APTGT150A120D1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT150A120D1G
Tau Wae APTGT150A120D1G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4153 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Raupapa -
Mana - Max 700W Paa / Case D1
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 10.8nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 220A 700W Chassis Mount D1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 4mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 220A Whirihoranga Half Bridge