APTGT100TA120TPG
Hua Hua
Tau Wae: APTGT100TA120TPG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD IGBT 1200V 140A SP6-P
Ngā Rauemi: APTGT100TA120TPG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 703 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT100TA120TPG
Tau Wae APTGT100TA120TPG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD IGBT 1200V 140A SP6-P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 703 pcs Pepa Raraunga APTGT100TA120TPG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P Raupapa -
Mana - Max 480W Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Three Phase 1200V 140A 480W Chassis Mount SP6-P
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 140A