APTGT100TDU60PG
Hua Hua
Tau Wae: APTGT100TDU60PG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MODULE TRIPLE DUAL SRC SP6P
Ngā Rauemi: 1.APTGT100TDU60PG.pdf2.APTGT100TDU60PG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 955 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 955 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT100TDU60PG
Tau Wae APTGT100TDU60PG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 955 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT100TDU60PG.pdf2.APTGT100TDU60PG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P Raupapa -
Mana - Max 340W Paa / Case SP6
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Triple, Dual - Common Source 600V 150A 340W Chassis Mount SP6-P
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 150A