APTGT150A120T3AG
MicrosemiMicrosemi
APTGT150A120T3AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT150A120T3AG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT ARRAY 1200V 220A 833W SP3
Ngā Rauemi: 1.APTGT150A120T3AG.pdf2.APTGT150A120T3AG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT150A120T3AG
Tau Wae APTGT150A120T3AG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT ARRAY 1200V 220A 833W SP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1237 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT150A120T3AG.pdf2.APTGT150A120T3AG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 833W Paa / Case SP3
Ētahi Ingoa APTGT150A120T3AGMP
APTGT150A120T3AGMP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 10.7nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 220A 833W Chassis Mount SP3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 220A Whirihoranga Half Bridge