APTGT100SK120TG
Hua Hua
Tau Wae: APTGT100SK120TG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 140A 480W SP4
Ngā Rauemi: 1.APTGT100SK120TG.pdf2.APTGT100SK120TG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT100SK120TG
Tau Wae APTGT100SK120TG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 140A 480W SP4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4042 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT100SK120TG.pdf2.APTGT100SK120TG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato SP4 Raupapa -
Mana - Max 480W Paa / Case SP4
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 140A 480W Chassis Mount SP4 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 140A Whirihoranga Single