MD100S16M4-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100S16M4-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD100S16M4-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1600V 100A M4 PAC
Ngā Rauemi: MD100S16M4-BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD100S16M4-BP
Tau Wae MD100S16M4-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1600V 100A M4 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3907 pcs Pepa Raraunga MD100S16M4-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.9V @ 300A
Hangarau Standard Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case M4 Module
Ētahi Ingoa MD100S16M4-BPMS Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Three Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 1600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD10X
MD10X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 10FT
I roto i te taonga: 969 pcs
Tikiake: MD10X.pdf
RFQ
MD12-6.8-A
MD12-6.8-A
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 82W