MD100C16D1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100C16D1-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD100C16D1-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
Ngā Rauemi: MD100C16D1-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD100C16D1-BP
Tau Wae MD100C16D1-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4685 pcs Pepa Raraunga MD100C16D1-BP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.4V @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D1 Ētahi Ingoa MD100C16D1-BPMS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 100A Chassis Mount D1
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 1600V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD100S16M5-BP
MD100S16M5-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1600V 100A M5 PAC
I roto i te taonga: 2286 pcs
Tikiake: MD100S16M5-BP.pdf
RFQ
MD1-9SS
MD1-9SS
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
I roto i te taonga: 2166 pcs
Tikiake: MD1-9SS.pdf
RFQ
MD100A16D1-BP
MD100A16D1-BP
Whakaahuatanga: DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
Tikiake: MD100A16D1-BP.pdf
MD10X
MD10X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 10FT
I roto i te taonga: 969 pcs
Tikiake: MD10X.pdf
MD100S16M4-BP
MD100S16M4-BP
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1600V 100A M4 PAC