MD100S16M3-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100S16M3-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD100S16M3-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1600V 100A M3 PAC
Ngā Rauemi: MD100S16M3-BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD100S16M3-BP
Tau Wae MD100S16M3-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1600V 100A M3 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2208 pcs Pepa Raraunga MD100S16M3-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.9V @ 300A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato M3
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case M3 Ētahi Ingoa MD100S16M3-BPMS
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Three Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 1600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100A