MD100S16M2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100S16M2-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD100S16M2-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1600V 100A M2 PAC
Ngā Rauemi: MD100S16M2-BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD100S16M2-BP
Tau Wae MD100S16M2-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1600V 100A M2 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3818 pcs Pepa Raraunga MD100S16M2-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.9V @ 150A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato M2 - P Module (ISO)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case M2 Ētahi Ingoa MD100S16M2-BPMS
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Three Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M2 - P Module (ISO) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 1600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD1002
MD1002
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: CRIMP TOOL AND POSITIONER ASSY
I roto i te taonga: 130 pcs
Tikiake:
RFQ
MD10X
MD10X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 10FT
I roto i te taonga: 969 pcs
Tikiake: MD10X.pdf
RFQ
MD100C16D1-BP
MD100C16D1-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
I roto i te taonga: 4685 pcs
Tikiake: MD100C16D1-BP.pdf
MD100S16M5-BP
MD100S16M5-BP
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1600V 100A M5 PAC