PIC16F505T-E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F505T-E/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F505T-E/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F505T-E/SL.pdf2.PIC16F505T-E/SL.pdf3.PIC16F505T-E/SL.pdf4.PIC16F505T-E/SL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F505T-E/SL
Tau Wae PIC16F505T-E/SL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 72 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5KB (1K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 11 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 14-SOIC Raraunga Raraunga -