PIC16F505-I/SL
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F505-I/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F505-I/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F505-I/SL.pdf2.PIC16F505-I/SL.pdf3.PIC16F505-I/SL.pdf4.PIC16F505-I/SL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F505-I/SL
Tau Wae PIC16F505-I/SL Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 14-SOIC
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana POR, WDT
Momo Momo Ratonga 1.5KB (1K x 12) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa PIC16F505ISL
Oscillator Momo - Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga PIC16F505-I/SL
Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 14-SOIC Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14SOIC
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V