PIC16F505-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F505-I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F505-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F505-I/P.pdf2.PIC16F505-I/P.pdf3.PIC16F505-I/P.pdf4.PIC16F505-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F505-I/P
Tau Wae PIC16F505-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 72 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5KB (1K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC16F505IP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 11
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 14-PDIP Raraunga Raraunga -