PIC16F505-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F505-E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F505-E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14TSSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F505-E/ST.pdf2.PIC16F505-E/ST.pdf3.PIC16F505-E/ST.pdf4.PIC16F505-E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
960 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F505-E/ST
Tau Wae PIC16F505-E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 72 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5KB (1K x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 11 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 14-TSSOP