MIC79050-4.2YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2YM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC79050-4.2YM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC
Ngā Rauemi: MIC79050-4.2YM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC79050-4.2YM-TR
Tau Wae MIC79050-4.2YM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 52627 pcs Pepa Raraunga MIC79050-4.2YM-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MIC79050-4.2YM TR
MIC79050-4.2YMTR
MIC79050-4.2YMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Tiaki Whakamutunga Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current
Whakaahuatanga Taipitopito Charger IC Lithium Ion 8-SOIC I teie nei - Mahinga Constant, Pulsed
Tae Ngaru - Max - Pūhiko Battery Pack 4.2V