MIC79050-4.2YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC79050-4.2YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP
Ngā Rauemi: MIC79050-4.2YMM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC79050-4.2YMM-TR
Tau Wae MIC79050-4.2YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 55034 pcs Pepa Raraunga MIC79050-4.2YMM-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa MIC79050-4.2YMM TR
MIC79050-4.2YMM TR-ND
MIC79050-4.2YMMTR
MIC79050-4.2YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Tiaki Whakamutunga Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current
Whakaahuatanga Taipitopito Charger IC Lithium Ion 8-MSOP I teie nei - Mahinga Constant, Pulsed
Tae Ngaru - Max - Pūhiko Battery Pack 4.2V