MIC79050-4.2YS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2YS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC79050-4.2YS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223
Ngā Rauemi: MIC79050-4.2YS-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC79050-4.2YS-TR
Tau Wae MIC79050-4.2YS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 58032 pcs Pepa Raraunga MIC79050-4.2YS-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-261-4, TO-261AA
Ētahi Ingoa MIC79050-4.2YS TR
MIC79050-4.2YS TR-ND
MIC79050-4.2YSTR
MIC79050-4.2YSTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Tiaki Whakamutunga Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current
Whakaahuatanga Taipitopito Charger IC Lithium Ion SOT-223 I teie nei - Mahinga Constant, Pulsed
Tae Ngaru - Max - Pūhiko Battery Pack 4.2V