MIC79050-4.2BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC79050-4.2BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC
Ngā Rauemi: MIC79050-4.2BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC79050-4.2BM-TR
Tau Wae MIC79050-4.2BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 44719 pcs Pepa Raraunga MIC79050-4.2BM-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MIC79050-4.2BM TR
MIC79050-4.2BM TR-ND
MIC79050-4.2BMTR
MIC79050-4.2BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Atanga -
I teie nei - Mahinga Constant, Pulsed Tae Ngaru - Max -
Pūhiko Battery Pack 4.2V Pūtaiao Battery Lithium Ion