G4015E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G4015E24B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G4015E24B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 24VDC
Ngā Rauemi: 1.G4015E24B-RSR.pdf2.G4015E24B-RSR.pdf3.G4015E24B-RSR.pdf4.G4015E24B-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4015E24B-RSR
Tau Wae G4015E24B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.051 lb (23.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4015
RPM 10000 RPM Tae Mahi -
Poaka 35.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Thermal Overload Protector (TOP)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.110A