G4010M12B2-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G4010M12B2-RSR-WS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10MM LCKD RTR 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G4010M12B2-RSR-WS.pdf2.G4010M12B2-RSR-WS.pdf3.G4010M12B2-RSR-WS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4010M12B2-RSR-WS
Tau Wae G4010M12B2-RSR-WS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10MM LCKD RTR 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.30mm Taumaha 0.026 lb (11.79g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4010
RPM 6000 RPM Tae Mahi -
Poaka 28.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.150A