G4010S12B-RSR
MechatronicsMechatronics
G4010S12B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G4010S12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10MM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G4010S12B-RSR.pdf2.G4010S12B-RSR.pdf3.G4010S12B-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4010S12B-RSR
Tau Wae G4010S12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.30mm Taumaha 0.026 lb (11.79g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4010
RPM 4000 RPM Tae Mahi -
Poaka 21.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.060A