G4015H24B-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G4015H24B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN 24VDC AXIAL 40X40X15
Ngā Rauemi: G4015H24B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4015H24B-RSR
Tau Wae G4015H24B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN 24VDC AXIAL 40X40X15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11440 pcs Pepa Raraunga G4015H24B-RSR.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha 0.051 lb (23.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4015
RPM 8000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1887
Tae Mahi - Poaka 29.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Thermal Overload Protector (TOP)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A