F6025X12B-RSR
MechatronicsMechatronics
F6025X12B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025X12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F6025X12B-RSR.pdf2.F6025X12B-RSR.pdf3.F6025X12B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025X12B-RSR
Tau Wae F6025X12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 5200 RPM Ētahi Ingoa 1570-1058
Tae Mahi - Poaka 41.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.330A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 27.0 CFM (0.756m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F6025X12B1+3-RS
F6025X12B1+3-RS
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 6757 pcs
Tikiake: F6025X12B1+3-RS.pdf
RFQ
F6025X12B1+3-RSR
F6025X12B1+3-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
I roto i te taonga: 7727 pcs
Tikiake: F6025X12B1+3-RSR.pdf
RFQ
F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
Tikiake: F6025X12B-RH (3.5 LEADS).pdf
F6025X12B-RSR-CC
F6025X12B-RSR-CC
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM CC 12VDC