F6025X12B1-RH-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025X12B1-RH-WS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.F6025X12B1-RH-WS.pdf2.F6025X12B1-RH-WS.pdf3.F6025X12B1-RH-WS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025X12B1-RH-WS
Tau Wae F6025X12B1-RH-WS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 5800 RPM Tae Mahi -
Poaka 42.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Alarm Sensor, Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.330A He momo kai Ball