F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
11 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
Tau Wae F6025X12B-RH (3.5 LEADS) Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 5800 RPM Ētahi Ingoa F6025X12B-RH (3.5 LEADS)-ND
F6025X12B-RH(3.5LEADS)
Tae Mahi - Poaka 42.0 dB(A)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Life @ Temp. -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.330A