F6025X12B-FHR-EM
MechatronicsMechatronics
F6025X12B-FHR-EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025X12B-FHR-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM IP57 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F6025X12B-FHR-EM.pdf2.F6025X12B-FHR-EM.pdf3.F6025X12B-FHR-EM.pdf4.F6025X12B-FHR-EM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025X12B-FHR-EM
Tau Wae F6025X12B-FHR-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM IP57 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025-H
RPM 5800 RPM Ētahi Ingoa 1570-1233
F6025X12B-FHR-EM-ND
Tae Mahi - Poaka 42.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.330A He momo kai Ball
Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL Te rere o te hau 28.0 CFM (0.784m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F6025X12B-FHR
F6025X12B-FHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC