F1238E24B-FHR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1238E24B-FHR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F1238E24B-FHR-CC.pdf2.F1238E24B-FHR-CC.pdf3.F1238E24B-FHR-CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1238E24B-FHR-CC
Tau Wae F1238E24B-FHR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.59 lb (267.62g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa F1238-H
RPM 3300 RPM Tae Mahi -
Poaka 44.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.350A