F1238E12BT-FH
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1238E12BT-FH
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 119X38MM 12VDC TERM
Ngā Rauemi: 1.F1238E12BT-FH.pdf2.F1238E12BT-FH.pdf3.F1238E12BT-FH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1238E12BT-FH
Tau Wae F1238E12BT-FH Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 119X38MM 12VDC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa F1238-H
RPM 3300 RPM Tae Mahi -
Poaka 44.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.700A He momo kai Ball