F1238E12B2-FHR-TTL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1238E12B2-FHR-TTL
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN 120X38MM LCKD RTR 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F1238E12B2-FHR-TTL.pdf2.F1238E12B2-FHR-TTL.pdf3.F1238E12B2-FHR-TTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1238E12B2-FHR-TTL
Tau Wae F1238E12B2-FHR-TTL Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN 120X38MM LCKD RTR 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.59 lb (267.62g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa F1238-H
RPM 3300 RPM Tae Mahi -
Poaka 44.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.700A