F1238E24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
F1238E24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1238E24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F1238E24B1+6-FSR.pdf2.F1238E24B1+6-FSR.pdf3.F1238E24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1238E24B1+6-FSR
Tau Wae F1238E24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.536 lb (243.13g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa F1238-S
RPM 2800 RPM Tae Mahi -
Poaka 43.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.350A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 126.0 CFM (3.53m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F1238E48B-FHR
F1238E48B-FHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 8477 pcs
Tikiake: F1238E48B-FHR.pdf
RFQ
F1238E24B1-FHR
F1238E24B1-FHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC