DS2252T-128-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2252T-128-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2252T-128-16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 128KB NVSRAM 40SIMM
Ngā Rauemi: DS2252T-128-16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2252T-128-16
Tau Wae DS2252T-128-16 Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga DS2252T-128-16.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 40-SIMM
Ētahi Ingoa DS2252T12816 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) NVSRAM 40-SIMM